Po dlouhých 3 měsících jsem vyběhla ven

Na mém příkladu se dá krásně demonstrovat, kam až vede nicnedělání. Už slyším, jak si říkáte „prosim Tě, nech toho, copak ty nic neděláš? Dyť furt někde lítáš“. No, kéž by. V říjnu jsem absolvovala stovku, sportovní zážitek roku. Následně mi v hlavě klikl nápis „pro letošek stačilo“, a zbytek října jsem jen odpočívala. Celý listopad jsem trávila na dovolené v jihovýchodní Asii. Tam je vedro a ve vedru se hýbu rychlostí šneka. Takže to už máme druhý měsíc nicnedělání. A prosinec? Aklimatizace po dovolené, setkávání s přáteli, vánoční večírky a od 25. 12. angína. V půlce ledna jsem přestala brát antibiotika a o týden později jsem vyběhla ven.

Nohy jalový, to snad ani nemusím říkat. Ale aspoň že jsem vyrazila. I ta nudná panelová cesta do Veltrus mi připadala krásná. A taky nekonečně dlouhá. Vyběhla jsem celkem na 36 minut, 6 km, tzn. průměrná rychlost 6 min/km. Eh. Já vím, říkáte si, co bych jako chtěla. Pro někoho je tohle maximum. A máte pravdu. Jsem vlastně spokojená. Otestovala jsem se. A vidím, že za ty 3 měsíce si tělo úplně odvyklo. Rozhodně zmizel můj pocit, že bych takovýmhle tempem doběhla na kraj světa. Tak to ani omylem. Byla jsem ráda, že jsem doběhla zpátky ke vchodu do baráku.

Taky je pryč pocit, že tohle tempo je pohodička, nohy mě bolí, i když jsem se protáhla a dala jsem si studenou sprchu.

Ale tenhle příspěvek není lamentováním nad tím, kam že se poděla moje fyzička. Je to moje startovní čára pro rok 2018. Mám tady černé na bílém zaznamenáno, jak jsem na tom. A začnu moc ráda pracovat na tom, abych se zase zvedla. Prozatím se netroufám přihlásit ani na Pečeckou desítku :) Tak výzvám zdar!

Kolem kralupské čističky

Doběh kolem kralupské čističky

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Sportovní svět se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Po dlouhých 3 měsících jsem vyběhla ven

  1. Martina napsal:

    Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s